CL 25 LİTRE
6.000 TL
iyzicoİle Güvenli Satın Al

Esas olarak yiyecek ve içeceklerin taze kalmasını sağlar.
Örneğin; sebze,meyve,yiyecek,içecek ve ilaç.

-Düşük güç tüketimi

-Düşük gürültü

-Ayarlanabilir sıcaklık

-Akıllı dijital ekran

-Siklopentan yalıtım tabakası

-Süper soğutma ve yalıtım

-Sarsıntıya dayanıklı

-7/24 güç kapatıldıktan sonra yalıtım sağlar.

-Alman mikro hücresel köpük yalıtımı.

 

Ürün Açıklaması

Cool Life CL25 25LT TAŞINABİLİR ARAÇ BUZDOLABI DC 12/24 V

Cool Life DC 12/24 V  Taşınabilir Araç Buzdolapları otomobil, kamyon, minibüs, otobüs, tır, tekne, yat ve karavanlar gibi her türlü araç için kullanıma uygundur.
Sahip olduğu güvenlik sistemleri ile güç aldığı ve verdiği tüm araç ve cihazlarla tam uyumlu ve verimli çalışır. Üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ve benimsediği teknolojiler ile rakiplerine kıyasla lider verimlilikte, uzun yıllar aynı kararlılıkla hizmet verir.
Daha sonra tüketilmek üzere depolanan donmuş gıdanın soğuk zincirini kırabilecek sıcaklık dalgalanmalarının yaşandığı dış dünya ile bağlantısını kesen Alman mikro hücresel köpük ve siklopentan yalıtım malzemesi güç kesilse bile yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre aynı sıcaklıkta tutarak gıdalarınızı istediğiniz zamanda ve tazelikte tüketmenizi sağlar.
Dünyaca kendini kanıtlamış firmalardan tedarik ettiğimiz süper sessiz ve yüksek verimli kompresör ile tamamladığımız tasarım harikası araç buzdolaplarımız kullanım konforu ve ömrü olarak 40 yıllık tecrübemizi temsil eder.
Cool Life CL25 Lt Taşınabilir Araç Buzdolabı çalışmak için araç çakmağı girişinden güç alarak uzun yolculuklarınızda yolunuzun daha keyifli ve güzel geçmesini sağlar, kamp ve karavan gezintilerinizde seyahatiniz boyunca sizlere evinizin konforunu yaşatır. Kompakt boyutları ile aracınızda fazla yer kaplamayan CL25 geniş hacmi ile sizleri şaşırtacak. Kolayca taşınabilir 10kg ağırlığa sahip olan CL25, evden uzakta 2-3 gün sürecek bir gezi için oldukça yeterli geniş alanı ile doğayla buluşmanıza taze ve soğuk yiyecek ve içeceklerle renk katacak.
CL25 süper sessiz ve sınıfında lider verimli kompresörü ve Alman mikro hücresel köpük yalıtım teknolojisi ile hem keyfinizi hem sağlığınızı korur. Üstün soğutma yeteneği ile araç buzdolabı kabin içi soğuk dengesi bozulmaz, donuk kalması gereken gıdalar çözülmez.
 


Soğutmayı Cool Life taşınabilir araç buzdolabınıza bırakın ve keyfinize bakın. Araç buzdolabımız hızlı soğutma özelliği ile kısa bir süre içerisinde kabin içi sıcaklığını 0°C'ye kadar düşürebilir. Akünüzü koruyan 3 dereceli koruma sayesinde buzdolabınız çalışırken akünüz tamamen boşalmaz veya zarar görmez.
Aynı zamanda USB şarj girişi sayesinde telefon ve tabletlerinizi istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin taze kalmasını sağlayan buzdolabınızı isterseniz dondurucu olarak da kullanabilirsiniz. Şık dış tasarımı ile aracınıza değer katacak.


Aynı zamanda USB şarj girişi sayesinde telefon ve tabletlerinizi istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin taze kalmasını sağlayan buzdolabınızı isterseniz dondurucu olarak da kullanabilirsiniz.

CL25 TAŞINABİLİR ARAÇ BUZDOLABI ÖZELLİKLERİ
-Düşük güç tüketimi ile sektörde lider
-Süper sessiz Wancool yüksek verimli kompresör
-Ayarlanabilir sıcaklık seviyesi ile yaz/kış ayarı
-Akıllı ayar seviyesi
-Siklopentan yalıtım tabakası
-Hızlı Soğutma
-7/24 güç kapatıldıktan sonra üstün yalıtım sağlar
-Alman mikro hücresel köpük yalıtım teknolojisi
-Dijital göstergeler
-Kapak tutma zinciri
-Sarsıntıya dayanıklı
-Kararlı ve güçlü soğutma
-Şok soğutma özelliği
-Üç aşamalı akü koruma
-Kolay taşıma ve tutma yerleri
-Eco Düşük Tüketim Modu
-Max Performans Çalışma Modu
-USB şarj girişi
-LCD Dijital ekran
-Araç çakmak güç kablosu (3.5m)
-R600a güvenli soğutucu gaz
-Mıknatıslı kapak
-Şık ve parlak dış tasarım
-Soğutma aralığı -22°C ile +8°C arası


 

İKLİM SINIFI
Cool Life buzdolapları, soğutma ürünleri ve Güneş Enerjisi Sistemleri, Tropikal İklim Sınıfı’na uygun olarak üretilmektedir. Tropikal iklim sınıfı 18°C ve 43°C arasında kalan ekvatoral kuşakta kalan iklim sınıfıdır.


EKSTRA KORUMA
Cool Life ürünlerinde üst düzey koruma sistemleri bulunmaktadır. Bu koruma sistemleri sayesinde ürünlerimiz daha güvenli ve sağlıklı çalışmaktadır. Akü kutuplarının ters bağlanması durumunda sistemi koruyan Ters Bağlantı Koruması bu korumalardan en önemlisidir. Düşük voltaj seviyelerinde sistemi kapatarak akünüzün derin deşarja maruz kalmasını önleyen Düşük Voltaj Koruması da yine hayati olan bir güvenlik unsurudur. Yüksek voltaj seviyelerinde yine akünüzü ve dolabınızı korumaya alacak aşırı voltaj koruması bulunmaktadır. Aşırı Sıcaklık Koruması, sistem aşırı sıcak ortamda çalıştırılırsa veya havalandırma sınırlı seviyede kalırsa aşırı sıcaklık koruması devreye girer ve sistem kapanır. Sistemde yüksek basınç oluşursa buna karşı yüksek basınç koruması sistemi korumaktadır. Düşük motor devri koruması, motor minimum devri sağlayamazsa motoru korumaktadır. Akünün boşalmasını ve özellikle mobil olan karavan ve TIR gibi araçlarda marşa basacak gücün aküde muhafazasını sağlayan akü koruması bulunmaktadır. Fan motoru akım koruma fan motoru aşırı akım çektiğinde sistemi durduran koruma devreleridir. Bu koruma özellikleri zaman zaman ürünlere göre değişebilmektedir.

GÜNEŞ ENERJİSİNE UYGUN
Enerjisini güneşten sağlamak isteyen müşterilerimiz için olan Güneş paneli uygulamalarımızı ve güneş enerjili hem 12V hem 24V çalışabilen buzdolabı/derin dondurucu güç kitlerimizi inceleyerek size uygun olan modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz 24V sistemlere de uygundur.

STANDARTLAR
Cool Life ürünleri performans standartları TSE EN ISO 15502 Soğutma cihazları standardına uygun yapılmaktadır. Ürünlerin güvenlik deneyleri EN60335-1 ve EN60335-2-24 Soğutma Cihazları standardına göre gerçekleştirilmektedir.
Askeri Standartlar: NATO, WHO, UNDP veya diğer organizasyonların askeri standartları sağlayan üretimler için lütfen bize önceden bilgi veriniz.
Dsö Standartları: Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ya da insani yardım organizasyonları standartlarını sağlayan üretimler için lütfen bizden önceden bilgi isteyiniz.

ARAÇ BUZDOLABINIZI ÇALIŞTIRMADAN ÖNCE
-Cool Life Buzdolabınızı fişe takarak çalıştırmadan önce içinde ve dışında kırık, çatlak veya herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Sonradan fark edilen hasarlardan kullanıcı sorumludur.
-Kargodan teslim alırken ürün dış kolisinde hasar var ise lütfen teslim almayınız ve tutanak tutturunuz. Ürün kutusunu fotoğraf ve video kaydı ile belgeleyiniz. Ürünün kontrollerini gerçekleştirerek hasar ve arıza durumu var ise tutanak tutturup 0236 235 0680 numaralı telefona ulaşarak Cool Life Hasarlı Arızalı Ürün Birimi aracılığıyla Hasarlı Ürün kaydı yaptırarak prosedürü devam ettiriniz.
-Cool Life Buzdolabınızı teslim aldıktan sonra 6 saat düz konumda tutun ve enerji bağlantısını yapmayın. 6 saat sonra fişe takıp rahatça kullanabilirsiniz.

ARAÇ BUZDOLABINIZDAN NİHAİ PERFORMANS ALMAK İÇİN
- Buzdolabı kapağının tam olarak kapandığına emin olun.
- Kapağı çok sık açmamaya dikkat edin. Her kapak açıldığında soğuk zincir bozulur ve ısı kaybına yol açarsınız. Açarken ve kapatırken hızlı davranmayın.
- Buzdolabınızı %70’den fazla doldurmayın. Nihai performans için havanın sirkülasyon halinde olması gerekmektedir.
- Buzdolabınızı silme olarak doldurmayın. Kapak kapandığında şişkinlik yapmasını önleyin. Kapak tam kapanmıyorsa baskı uygulamayın.
- Yiyecek ve içecekleri soğutmaya ekstra enerji harcamamak gıdalarınızı mümkünse önceden soğutarak koyun.
- Sepetleri çıkabilen buzdolaplarımıza saklayacaklarınızı lütfen dikkat ederek koyun. Baskı uygulayarak sıkıştırmayın, küvete zarar verebilirsiniz.
- Buz kalıpları kullanarak performans arttırabilirsiniz.
- Buzdolabınızı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
- Kompresör alanını boş bırakın, önünü kapatmayın

 

 

Ek Bilgiler
Ölçüler Yükseklik 30,5 * Genişlik 32 * Derinlik 58,6 Cm
Güç DC 12/24V
Marka Adı Cool Life / Cool Marine
Boyutlar Y 29,5 * G 32* D 57
Garanti 2 Yıl
Model CL 25
Kapasite 25 Litre
Uygulama Araba, Ev, Karavan, Tekne, Tır
Malzeme ABS, Alüminyum
Sıcaklık Aralığı -22 / +10
İç Boyut 365*250*267
Ambalaj Boyutu 625*375*335
Net Ağırlık 9.5 KG
Brüt Ağırlık 10.8 KG
GÜÇ TÜKETİMİ 30 W
Bölme Çift bölmeli
dB 30 dB
Diğer Ürünler
Üretimlerimiz
Sizlerde Diğer Cool Life Ürünlerini İnceleyin!
CM 235 LİTRE TEK KAPAK
15.500 TL
CM 235 LİTRE TEK KAPAK
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CLM 50 Litre
7.600 TL
CLM 50 Litre
Cool Life 12/24VDC Taşınabilir Araç Buzdolapları otomobil, kamyon, minibüs, otobüs, tır, tekne, yat ve karavanlar gibi her türlü araç için kullanıma uygundur.
CM 90 LİTRE (INOX)
9.500 TL
CM 90 LİTRE (INOX)
Tekne/Yat ve Karavan Buzdolapları, tekne, yat ve karavanlar gibi en ufak santimetrenin önemli olduğu kullanım alanları için geniş hacmi ve kompakt boyutu ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.
CM 138 LİTRE RETRO (İNOX)
15.500 TL
CM 138 LİTRE RETRO (İNOX)
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 260 LİTRE
17.800 TL
CM 260 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 235 LİTRE
16.000 TL
CM 235 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 138 LİTRE RETRO (BEYAZ)
14.500 TL
CM 138 LİTRE RETRO (BEYAZ)
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM-S 45 LİTRE
8.900 TL
CM-S 45 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 100 LİTRE (SİLVER)
11.350 TL
CM 100 LİTRE (SİLVER)
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Kamp, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
220 V Dönüştürücü adaptör
1.400TL
220 V Dönüştürücü adaptör
Tüm marka ve modellere uyumlu 220 V dönüştürücü
CL 30 Litre
6.500 TL
CL 30 Litre
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Tır, Kamyon, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 123 LİTRE
12.500 TL
CM 123 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 90 LİTRE
9.000 TL
CM 90 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 210 LİTRE
18.000 TL
CM 210 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp, medikal, veteriner ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 100 LİTRE (BEYAZ)
11.000 TL
CM 100 LİTRE (BEYAZ)
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Kamp, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
Bizi Yakından Tanıyın!
Cool Life Cooling Systems'i İnceleyin!
Hemen İletişime Geçin!
Sizlerde İletişim Formunu Doldurup Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçebilirsiniz!
Cool Life /Cool Marine:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
06:47
Görüşmeyi Başlat