CLM 50 Litre
7.600 TL
iyzicoİle Güvenli Satın Al

CLM50 Taşınabilir Araç Buzdolabı Özellikleri

-Düşük güç tüketimi ile sektörde lider.
-Düşük gürültü ile çalışan yüksek verimli Kompresör
-Ayarlanabilir sıcaklık seviyesi ile yaz kış ayarı
-Akıllı ayar seviyesi.
-Siklopentan yalıtım tabakası
-Süper soğutma ve yalıtım
-Büyük kapasite ile rakiplerinden önde.
7/24 güç kapatıldıktan sonra yalıtım sağlar.
-Özel doku kapak
-Dijital çift göstergeli ekran
-Buzdolabı bölmesi
-Rahat taşıma kolları
-Tırnaklı kapak
-Düşük güç tüketimi
-3 Aşamalı akü koruma
-Sarsıntıya dayanıklı
-R600a Güvenli Soğutucu Gaz
-Araç Çakmak Güç Kablosu (3.5m)
-Soğutma aralığı -20° ile +8° arası
-Eco Düşük Tüketim Modu
-Max Performans Çalışma Modu
-Çelik kasa ve Alman köpük yalıtımı

Ürün Açıklaması

Cool Life CLM50 50LT TAŞINABİLİR ARAÇ BUZDOLABI
12/24V DC Cool Life 12/24VDC Taşınabilir Araç Buzdolapları otomobil, kamyon, minibüs, otobüs, tır, tekne, yat ve karavanlar gibi her türlü araç için kullanıma uygundur.
Sahip olduğu güvenlik sistemleri ile güç aldığı ve verdiği tüm araç ve cihazlarla tam uyumlu ve verimli çalışır. Üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ve benimsediği teknolojiler ile rakiplerine kıyasla lider verimlilikte, uzun yıllar aynı kararlılıkla hizmet verir.
Daha sonra tüketilmek üzere depolanan donmuş gıdanın soğuk zincirini kırabilecek sıcaklık dalgalanmalarının yaşandığı dış dünya ile bağlantısını kesen Alman mikro hücresel köpük ve siklopentan yalıtım malzemesi güç kesilse bile yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre aynı sıcaklıkta tutarak gıdalarınızı istediğiniz zamanda ve tazelikte tüketmenizi sağlar. Dünyaca kendini kanıtlamış firmalardan tedarik ettiğimiz süper sessiz ve yüksek verimli kompresör ile tamamladığımız tasarım harikası araç buzdolaplarımız kullanım konforu ve ömrü olarak 40 yıllık tecrübemizi temsil eder.

Devamlı yollarda olan sürücülerimizin hayatını kolaylaştırmak bizim için çok önemli. Çalıştığını bile hissettirmeyen süper sessiz, yüksek performanslı kompresörü ile uykunuzda bile sizi rahatsız etmeden operasyon sağlayan Cool Life CLM50 Taşınabilir Araç Buzdolabı, geniş kapasitesi ile yolculuğunuz ne kadar uzun olursa olsun sakladıklarınızın size her zaman yetmesini sağlar.Kolay ayarlama yapmanız için düşünülmüş LED göstergeli dijital dokunmatik ekran ile kullanım konforu ile sıcak uzun yollarda sizi serinletmek için en son teknolojileri kullanır. Aracınıza konfor getiren buzdolabımıza emanet edilen ne olursa olsun hep aynı tazelikte kalacaktır. Yolculuk esnasında durmayı sevmeyenlerdenseniz doldurun ve uzun süre alışverişi unutun. 3 aşamalı akünüzü tam olarak koruyan sistemimiz sayesinde yolda kalmak sizin için bir ihtimal olmaktan çıkar. -20 dereceye kadar dondurabilen buzdolabımızın özel gözünde içecekleriniz donmadan durabilir.

-20 dereceye kadar dondurabilen buzdolabımızın özel gözünde içecekleriniz donmadan muhafaza edilebilir. Fısıltı seviyesinde ses ile çalışan yüksek verimli Wancool marka kompresör sizi performansıyla şaşırtacak, yıllar sonra bile aynı kararlılıkla ve verimlilikte çalışacak.

Alman teknolojisi mikro hücresel köpük yalıtım ile Cool Life CLM50 Taşınabilir Araç Buzdolabı, enerji tasarrufu yaparak soğutuyor ve enerjiye bağlı olmadığında bile uzun süre yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi aynı ısıda tutacak.

Cool Life CLM50 50Lt Taşınabilir Araç Buzdolabı geniş hacmi ile uzun seyahatler için idealdir. Geniş hacmi ile hayatınızı kolaylaştırır, sizi keyiflendirir.
Her özelliği sizlerin deneyimlerine dayanarak geliştirilen Cool Life CLM50 Taşınabilir Araç Buzdolabı, yolculuklarınızın daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlar. İç led ışığı ile aydınlatmayı sağlar. Kaymayı önleyen özel doku üst kapağı sayesinde üstünü de kullanabilirsiniz. İstek dışı açılmayı önleyen kilitli kapak ile sakladıklarınız güvende kalacak.
Operasyon -20 ile +10 dereceleri arasında gerçekleştirilebilir.
CLM50 süper sessiz ve sınıfında lider verimli Wancool kompresörü ve Alman mikro hücresel köpük yalıtım teknolojisi ile birlikte hem keyfinizi hem sağlığınızı korur. Üstün soğutma yeteneği ile araç buzdolabı kabin içi soğuk zinciri asla bozulmaz, donuk kalması gereken gıdalar çözülmez. Soğutmayı taşınabilir Cool Life araç buzdolabınıza bırakın ve keyfinize bakın. Geniş iş hacmi ile etkili performansını büyük depolama kabiliyeti ile birleştiren Cool Life CLM50 taşınabilir araç buzdolabımız aracınıza kolaylıkla sığabilir. Uzun yol kaptanlarına erzak için durmayı unutturur, çocuklu ailelerin uzun gezileri için idealdir.
Akünüzü koruyan 3 dereceli koruma sayesinde buzdolabınız çalışırken akünüz tamamen boşalmaz veya zarar görmez.
Yiyecek ve içeceklerin taze kalmasını sağlayan buzdolabınızı isterseniz dondurucu olarakta kullanabilirsiniz. Soğuk tutabileceklerinize örnek olarak içecek, sebze, meyve, yiyecek ve ilaç sayabiliriz.CLM50 Taşınabilir Araç Buzdolabı Özellikleri
1-Düşük güç tüketimi ile sektörde lider.
2-Düşük gürültü ile çalışan Sikelan yüksek verimli Kompresör
3-Ayarlanabilir sıcaklık seviyesi ile yaz kış ayarı
4-Akıllı ayar seviyesi.
5-Siklopentan yalıtım tabakası
6-Süper soğutma ve yalıtım
7-Büyük kapasite ile rakiplerinden önde.
8-7/24 güç kapatıldıktan sonra yalıtım sağlar.
9-Alman mikro hücresel köpük yalıtımı.
10-Özel doku kapak
11-Dijital dokunmatik ekran
12-Buzdolabı bölmesi
13-Kapak tutma zinciri
14-Rahat taşıma kolları
15-Tırnaklı kapak
16-Düşük güç tüketimi
17-3 Aşamalı akü koruma
18-Sarsıntıya dayanıklı
19-2 Adet buz kasedi
20-R600a Güvenli Soğutucu Gaz
21-Araç Çakmak Güç Kablosu (3.5m)
22-Soğutma aralığı -20° ile +8° arası
23-Eco Düşük Tüketim Modu
24-Max Performans Çalışma Modu
25-Kolay okunan dijital göstergeler

İKLİM SINIFI
Cool Life buzdolapları, soğutma ürünleri ve Güneş Enerjisi Sistemleri Tropikal İklim Sınıfı’na uygun olarak üretilmektedir. Tropikal iklim sınıfı 18°C ve 43°C arasında kalan ekvatoral kuşakta kalan iklim sınıfıdır.

EKSTRA KORUMA
Cool Life ürünlerinde üst düzey koruma sistemleri bulunmaktadır. Bu koruma sistemleri sayesinde ürünlerimiz daha güvenli ve sağlıklı çalışmaktadır. Akü kutuplarının ters bağlanması durumunda sistemi koruyan Ters Bağlantı Koruması bu korumalardan en önemlisidir. Düşük voltaj seviyelerinde sistemi kapatarak akünüzün derin deşarja maruz kalmasını önleyen Düşük Voltaj Koruması da yine hayati olan bir güvenlik unsurudur. Yüksek voltaj seviyelerinde yine akünüzü ve dolabınızı korumaya alacak aşırı voltaj koruması bulunmaktadır. Aşırı Sıcaklık Koruması, sistem aşırı sıcak ortamda çalıştırılırsa veya havalandırma sınırlı seviyede kalırsa aşırı sıcaklık koruması devreye girer ve sistem kapanır. Sistemde yüksek basınç oluşursa buna karşı yüksek basınç koruması sistemi korumaktadır. Düşük motor devri koruması, motor minimum devri sağlayamazsa motoru korumaktadır. Akünün boşalmasını ve özellikle mobil olan karavan ve TIR gibi araçlarda marşa basacak gücün aküde muhafazasını sağlayan akü koruması bulunmaktadır. Fan motoru akım koruma fan motoru aşırı akım çektiğinde sistemi durduran koruma devreleridir. Bu koruma özellikleri zaman zaman ürünlere göre değişebilmektedir.

GÜNEŞ ENERJİSİNE UYGUN
Güneş paneli uygulamaları için güneş enerjili hem 12V hem 24V çalışabilen buzdolabı/derin dondurucu güç kitlerimizi inceleyerek size uygun olan modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz 24V sistemlere de uygundur.

TEST STANDARTLARI
Cool Life ürünleri performans standartları TSE EN ISO 15502 Soğutma cihazları standardına uygun yapılmaktadır. Ürünlerin güvenlik deneyleri EN60335-1 ve EN60335-2-24 Soğutma Cihazları standardına göre yapılmaktadır.

ASKERİ STANDARTLAR
NATO, WHO, UNDP veya diğer organizasyonların askeri standartları sağlayan üretimler için lütfen bize önceden bilgi veriniz.

DSÖ STANDARTLAR
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ya da insani yardım organizasyonları standartlarını sağlayan üretimler için lütfen bizden önceden bilgi isteyiniz. Buzdolabınızın daha yüksek performans ile çalışması için öneriler:
- Buzdolabınızı %60’dan fazla doldurmayın. Performans için havanın sirküle olması gerekmektedir.
- Buzdolabı kapağının tam olarak kapandığına emin olun. - Buzdolabınızı silme doldurmayın. Kapağın kapandığında şişkinlik yapmasını önleyin. Kapak tam kapanmıyorsa baskı uygulamayın.
- Yiyecek ve içecekleri daha az enerji harcamak için mümkünse önceden soğutarak koyun.
- Sepetleri çıkabilen buzdolaplarımıza saklayacaklarınızı dikkat ederek koyun. Baskı uygulayarak sıkıştırmayın küvete zarar verebilirsiniz.
- Kapağı çok sık açmamaya dikkat edin. Her kapak açıldığında buzdolabınızın ısı kaybına yol açarsınız. Açarken ve kapatırken hızlı davranmayın.
- Buz kalıpları kullanarak performansı arttırabilirsiniz.
- Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. - Kompresör alanını boş bırakın kapatmayın.

ÇALIŞTIRMADAN ÖNCE!
- Cool Life Buzdolabını fişe takarak çalıştırmadan önce içinde ve dışında kırık çatlak veya herhangi bir hasar var mı kontrol ediniz. Sonradan fark edilen hasarlardan kullanıcı sorumludur.
-Kargodan teslim alırken ürün dış kolisinde hasar var ise teslim almayınız ve tutanak tutturunuz. Ürün kutusunu fotoğraf ve video kaydı ile belgeleyiniz. Ürünün kontrollerini gerçekleştirerek hasar ve arıza durumu var ise tutanak tutturunuz ve 0236 235 0680 nolu telefona ulaşarak Hasarlı Arızalı Ürün kaydı yaptırarak prosedürü devam ettiriniz.
-Cool Life Buzdolabınızı teslim aldıktan sonra 6 saat düz olarak tutun ve enerji bağlantısını yapmayın. 6 saat sonra fişe takabilirsiniz

Ek Bilgiler
Boyutlar Y 51,1 * G 34,9* D 59,4 CM
Güç DC 12/24 V
Marka Adı Cool Life / Cool Marine
Kullanım alanı Tır, Tekne, Karavan, Kamp alanları ve bir çok yerde kullanıma uygundur.
Garanti 2 Yıl
Model CLM50
Soğutma Sistemi Yüksek akü korumalı Sikelan Kompresör,sarsıntıya dayanıklı
Kapasite 50 L
Uygulama Araba, Ev, Karavan, Tekne, Tır
Malzeme ABS, Alüminyum, PP, Rosh
Sıcaklık Aralığı -20 / +10
Renk Siyah
İç hazne Çift taraflı bölme, çift göstergeli dijital
Net Ağırlık 17,5 KG
Brüt Ağırlık 18 KG
Güç Tüketimi 60 W
Diğer Ürünler
Üretimlerimiz
Sizlerde Diğer Cool Life Ürünlerini İnceleyin!
12 Volt Araç Kliması
20.000 TL
12 Volt Araç Kliması
DC 12 V Tır, karavan, tekne Park kliması. Yüksek soğutma kapasitesi sayesinde aracınız hareket halindeyken ve park halindeyken de evinizdeki konforu size sunacaktır.
CM 123 LİTRE
12.500 TL
CM 123 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 235 LİTRE TEK KAPAK
15.500 TL
CM 235 LİTRE TEK KAPAK
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 45 LİTRE
8.700 TL
CM 45 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 210 LİTRE
18.000 TL
CM 210 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp, medikal, veteriner ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CL 30 Litre
6.500 TL
CL 30 Litre
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Tır, Kamyon, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 260 LİTRE
17.800 TL
CM 260 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CLM 40 LİTRE
6.800 TL
CLM 40 LİTRE
12/24 V tekne,karavan ve kompresörlü oto buzdolabı. Bir çok kullanım için uygundur.
CM 235 LİTRE
16.000 TL
CM 235 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 100 LİTRE (BEYAZ)
11.000 TL
CM 100 LİTRE (BEYAZ)
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Kamp, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CL 25 LİTRE
6.000 TL
CL 25 LİTRE
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Tır, Kamyon, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM-S 45 LİTRE
8.900 TL
CM-S 45 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 138 LİTRE RETRO (İNOX)
15.500 TL
CM 138 LİTRE RETRO (İNOX)
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
220 V Dönüştürücü adaptör
1.400TL
220 V Dönüştürücü adaptör
Tüm marka ve modellere uyumlu 220 V dönüştürücü
CM-S 90 LİTRE
9.200 TL
CM-S 90 LİTRE
Tekne/Yat ve Karavan Buzdolapları, tekne, yat ve karavanlar gibi en ufak santimetrenin önemli olduğu kullanım alanları için geniş hacmi ve kompakt boyutu ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.
Bizi Yakından Tanıyın!
Cool Life Cooling Systems'i İnceleyin!
Hemen İletişime Geçin!
Sizlerde İletişim Formunu Doldurup Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçebilirsiniz!
Cool Life /Cool Marine:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
06:39
Görüşmeyi Başlat