CM 100 LİTRE (BEYAZ)
11.350 TL
iyzicoİle Güvenli Satın Al

Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT Tekne- Yat ve Karavan Buzdolabı Özellikleri

1-Düşük güç tüketimi ile sektörde lider.
2-Düşük gürültü ile çalışan ,sarsıntıya dayanıklı yüksek verimli Kompresör
3-Ayarlanabilir sıcaklık seviyesi
4-Geniş iç hacim
5-Kilitlenebilir kapaklar
6-Süper soğutma ve yalıtım
7-Büyük kapasite ile rakiplerinden önde.
8-Otomatik defrost
9-Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
10-Sabit arka ayaklar
11-Çıkartılabilir ve temizlenebilir kapı bantları
12-Çelik kapı menteşeleri
13-Dolap içi aydınlatma
14-Yumurta koyma yeri
15-Akü Koruma
16-Cam raflar
17-Organize edilebilen yeri değiştirilebilen raflar
18-Araç güç kablosu (1m)
19-Opsiyonel 220V Adaptör
20-Sessiz çalışma özelliği
21-Paslanmaz çelik
22-3 adet Kapak rafı
23-2 adet Buzdolabı cam rafı
24-1 adet Çekmece
25-1 adet Buzluk rafı
25-Soğutma aralığı -18° ile +4° arası
26-Dondurucu 38 Litre
27-Buzdolabı 70 Litre

Ürün Açıklaması

Cool Life/ Cool Marine 12/24VDC Tekne/Yat ve Karavan Buzdolapları, tekne, yat ve karavanlar gibi en ufak santimetrenin önemli olduğu kullanım alanları için geniş hacmi ve kompakt boyutu ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar. Sahip olduğu güvenlik sistemleri ile güç aldığı ve verdiği tüm araç ve cihazlarla tam uyumlu ve verimli çalışır. Üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ve benimsediği teknolojiler ile rakiplerine kıyasla lider verimlilikte, uzun yıllar aynı kararlılıkla hizmet verir. Daha sonra tüketilmek üzere depolanan donmuş gıdanın soğuk zincirini kırabilecek sıcaklık dalgalanmalarının yaşandığı dış dünya ile bağlantısını kesen Alman mikro hücresel köpük ve siklopentan yalıtım malzemesi güç kesilse bile yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre aynı sıcaklıkta tutarak gıdalarınızı istediğiniz zamanda ve tazelikte tüketmenizi sağlar. Dünyaca kendini kanıtlamış firmalardan tedarik ettiğimiz süper sessiz ve yüksek verimli kompresör ile tamamladığımız tasarım harikası tekne/yat ve karavan buzdolaplarımız kullanım konforu ve ömrü olarak 40 yıllık tecrübemizi temsil eder.
Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT Tekne/Yat ve Karavan Buzdolabı, sizin deneyimleriniz ve tecrübeleriniz esas alınarak üretildi. Yatınız veya karavanınızda hem yüksek hacimli hem kompakt hem de özellikli bir buzdolabına ihtiyacınız varsa Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT tam aradığınız tekne/yat ve karavan buzdolabı.
38 Litre dondurucu haznesi ile uzun bir yolculuk için gerekli olan tüm yiyeceklerinizi dondurarak erzağınızı tazelemek için alışverişe ihtiyaç olmadan uzun zaman özgürce zamanınızı seyahatinize ayırabilirsiniz. 70Litre buzdolabı bölmesinde +4 derece sıcaklığa kadar gıdalarınızı tazelikle saklayabilirsiniz.
Geniş hacimli ama teknenizde ya da karavanınızda çok yer kaplamayacak kompakt boyutlarda bir buzdolabına duyulan ihtiyaç için özel olarak üretilen Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT ile güçlü kompresör ile geniş buzluk haznesine sayesinde saklanan yiyecekleriniz hep aynı tazelikte kalır. Yüksek teknoloji ısı yalıtımı sayesinde az enerji tüketerek soğutan buzdolabınızı ihtiyaçlarınıza göre dilediğinizce organize edebilirsiniz. Soğutma performansı ve kararlı çalışması sizi kendisine hayran bırakacak.
Planladığınız isterseniz karavanınız ile bir doğa gezintisi olsun isterseniz yatınız ile günler sürecek bir mavi yolculuk, yanınızda 100 litreye sahip bir Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT varsa içiniz rahat olsun.

-18 dereceye kadar rakiplerine kıyasla çok daha hızlı soğutabilen, +4 sıcaklıkta gıdalarınızı tazelikle saklayabilen buzdolabımız farklı derecelere ayarlanabilen dondurucu ve buzdolabı olmak üzere 2 farklı bölmeye sahiptir.
Fısıltı seviyesinde ses ile çalışan yüksek verimli kompresör sizi performansıyla şaşırtacak, yıllar sonra bile aynı kararlılıkla ve verimlilikte çalışacak.

Cam rafları ve kapak rafları sayesinde gıdalarınızı depolamanız kolaylaşacak. Sizin için yarattığımız tazelik ve ferahlık kaynağı tekne/yat ve karavan buzdolabımız, sizin için ayrılmış saklama haznesinin her karışını rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak.

Her özelliği sizlerin deneyimlerine dayanarak geliştirilen Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT, yolculuklarınızın daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlar. Üstün yalıtımı sayesinde gıdalarınız dolabınız çalışmazken bile uzun süre aynı ısıda taze kalır.

Operasyon -18 ile +4 dereceleri arasında gerçekleştirilebilir. İki ayrı bölmeye iki ayrı ısı emri verilebilir.

Soğutmayı Cool Life buzdolabınıza bırakın ve keyfinize bakın. Geniş iş hacmi ile etkili performansını büyük depolama kabiliyeti ile birleştiren Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT Tekne/Yat ve Karavan Buzdolabı, kompakt boyutu sayesinde kolayca her yere sığabilir.

Cool Life/ Cool Marine CM 100 LT Tekne- Yat ve Karavan Buzdolabı Özellikleri

1-Düşük güç tüketimi ile sektörde lider.
2-Düşük gürültü ile çalışan Sikelan marka yüksek verimli Kompresör
3-Ayarlanabilir sıcaklık seviyesi
4-Geniş iç hacim
5-Kilitlenebilir kapaklar
6-Süper soğutma ve yalıtım
7-Büyük kapasite ile rakiplerinden önde.
8-Otomatik defrost
9-Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
10-Sabit arka ayaklar
11-Çıkartılabilir ve temizlenebilir kapı bantları
12-Çelik kapı menteşeleri
13-Dolap içi aydınlatma
14-Yumurta koyma yeri
15-Akü Koruma
16-Cam raflar
17-Organize edilebilen yeri değiştirilebilen raflar
18-Araç güç kablosu (1m)
19-Opsiyonel 220V Adaptör
20-R600a güvenli soğutucu gaz
21-Paslanmaz çelik
22-3 adet Kapak rafı
23-2 adet Buzdolabı cam rafı
24-1 adet Çekmece
25-1 adet Buzluk rafı
25-Soğutma aralığı -18° ile +4° arası
26-Dondurucu 38 Litre
27-Buzdolabı 70 Litre

İKLİM SINIFI
Cool Life buzdolapları, soğutma ürünleri ve Güneş Enerjisi Sistemleri Tropikal İklim Sınıfı’na uygun olarak üretilmektedir. Tropikal iklim sınıfı 18°C ve 43°C arasında kalan ekvatoral kuşakta kalan iklim sınıfıdır.

EKSTRA KORUMA
Cool Life ürünlerinde üst düzey koruma sistemleri bulunmaktadır. Bu koruma sistemleri sayesinde ürünlerimiz daha güvenli ve sağlıklı çalışmaktadır. Akü kutuplarının ters bağlanması durumunda sistemi koruyan Ters Bağlantı Koruması bu korumalardan en önemlisidir. Düşük voltaj seviyelerinde sistemi kapatarak akünüzün derin deşarja maruz kalmasını önleyen Düşük Voltaj Koruması da yine hayati olan bir güvenlik unsurudur. Yüksek voltaj seviyelerinde yine akünüzü ve dolabınızı korumaya alacak aşırı voltaj koruması bulunmaktadır. Aşırı Sıcaklık Koruması, sistem aşırı sıcak ortamda çalıştırılırsa veya havalandırma sınırlı seviyede kalırsa aşırı sıcaklık koruması devreye girer ve sistem kapanır. Sistemde yüksek basınç oluşursa buna karşı yüksek basınç koruması sistemi korumaktadır. Düşük motor devri koruması, motor minimum devri sağlayamazsa motoru korumaktadır. Akünün boşalmasını ve özellikle mobil olan karavan ve TIR gibi araçlarda marşa basacak gücün aküde muhafazasını sağlayan akü koruması bulunmaktadır. Fan motoru akım koruma fan motoru aşırı akım çektiğinde sistemi durduran koruma devreleridir. Bu koruma özellikleri zaman zaman ürünlere göre değişebilmektedir.

GÜNEŞ ENERJİSİNE UYGUN
Güneş paneli uygulamaları için güneş enerjili hem 12V hem 24V çalışabilen buzdolabı/derin dondurucu güç kitlerimizi inceleyerek size uygun olan modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz24V sistemlere de uygundur.

TEST STANDARTLARI
Cool Life ürünleri performans standartları TSE EN ISO 15502 Soğutma cihazları standardına uygun yapılmaktadır. Ürünlerin güvenlik deneyleri EN60335-1 ve EN60335-2-24 Soğutma Cihazları standardına göre yapılmaktadır.

ASKERİ STANDARTLAR
NATO, WHO, UNDP veya diğer organizasyonların askeri standartları sağlayan üretimler için lütfen bize önceden bilgi veriniz.

DSÖ STANDARTLAR
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ya da insani yardım organizasyonları standartlarını sağlayan üretimler için lütfen bizden önceden bilgi isteyiniz.
Buzdolabınızın daha yüksek performans ile çalışması için öneriler:
- Buzdolabınızı %60’dan fazla doldurmayın. Performans için havanın sirküle olması gerekmektedir.
- Buzdolabı kapağının tam olarak kapandığına emin olun.
- Buzdolabınızı silme doldurmayın. Kapağın kapandığında şişkinlik yapmasını önleyin. Kapak tam kapanmıyorsa baskı uygulamayın.
- Yiyecek ve içecekleri daha az enerji harcamak için mümkünse önceden soğutarak koyun.
- Sepetleri çıkabilen buzdolaplarımıza saklayacaklarınızı dikkat ederek koyun. Baskı uygulayarak sıkıştırmayın küvete zarar verebilirsiniz.
- Kapağı çok sık açmamaya dikkat edin. Her kapak açıldığında buzdolabınızın ısı kaybına yol açarsınız. Açarken ve kapatırken hızlı davranmayın.
- Buz kalıpları kullanarak performansı arttırabilirsiniz. - Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. - Kompresör alanını boş bırakın kapatmayın.

ÇALIŞTIRMADAN ÖNCE!
-Cool Life Buzdolabını fişe takarak çalıştırmadan önce içinde ve dışında kırık çatlak veya herhangi bir hasar var mı kontrol ediniz. Sonradan fark edilen hasarlardan kullanıcı sorumludur.
-Kargodan teslim alırken ürün dış kolisinde hasar var ise teslim almayınız ve tutanak tutturunuz. Ürün kutusunu fotoğraf ve video kaydı ile belgeleyiniz. Ürünün kontrollerini gerçekleştirerek hasar ve arıza durumu var ise tutanak tutturunuz ve 0505 712 3561 nolu telefona ulaşarak Hasarlı Arızalı Ürün kaydı yaptırarak prosedürü devam ettiriniz.
-Cool Life Buzdolabınızı teslim aldıktan sonra 6 saat düz olarak tutun ve enerji bağlantısını yapmayın. 6 saat sonra fişe takabilirsiniz

Ek Bilgiler
Buzdolabı kapasite 100 Litre
Defrost Türü Otomatik defrost
Kapak Çift kapak
Enerji tasarrufu A+
Boyutlar Y 103 * G 45,5 * D 51,5 CM
Güç kaynağı Çakmaklık, Klemens
Güç DC 12V/24V
Marka adı Cool Life /Cool marine
Garanti 2 Yıl
Renk Beyaz
Tür Üst derin dondurucu
Malzeme Sac
Kompressör Yüksek akü korumalı kompressör
Kurulum Taşınabilir
Sıcaklık Kontrol Mekanik termostat
dB 42 dB
Güç 60W
Diğer Ürünler
Üretimlerimiz
Sizlerde Diğer Cool Life Ürünlerini İnceleyin!
CM 100 LİTRE (INOX)
11.550 TL
CM 100 LİTRE (INOX)
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Kamp, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 138 LİTRE RETRO (İNOX)
15.500 TL
CM 138 LİTRE RETRO (İNOX)
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CLM 40 LİTRE
6.800 TL
CLM 40 LİTRE
12/24 V tekne,karavan ve kompresörlü oto buzdolabı. Bir çok kullanım için uygundur.
CM 65 LİTRE (INOX)
9.000 TL
CM 65 LİTRE (INOX)
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 65 LİTRE (BEYAZ)
8.800TL
CM 65 LİTRE (BEYAZ)
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 90 LİTRE
9.200 TL
CM 90 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 235 LİTRE TEK KAPAK
15.500 TL
CM 235 LİTRE TEK KAPAK
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 210 LİTRE
18.000 TL
CM 210 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp, medikal, veteriner ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CL 30 Litre
6.500 TL
CL 30 Litre
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Tır, Kamyon, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CLM 50 Litre
7.600 TL
CLM 50 Litre
Cool Life 12/24VDC Taşınabilir Araç Buzdolapları otomobil, kamyon, minibüs, otobüs, tır, tekne, yat ve karavanlar gibi her türlü araç için kullanıma uygundur.
CL 25 LİTRE
6.000 TL
CL 25 LİTRE
Cool Marine/ Cool Life DC 12/24 V Tır, Kamyon, Karavan,Tekne ve oto buzdolabı güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 260 LİTRE
18.000 TL
CM 260 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
220 V Dönüştürücü adaptör
1.400TL
220 V Dönüştürücü adaptör
Tüm marka ve modellere uyumlu 220 V dönüştürücü
CM 123 LİTRE
13.300 TL
CM 123 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
CM 45 LİTRE
8.950 TL
CM 45 LİTRE
Cool Marine-Cool Life DC 12/24 V Tekne, Yat , Karavan,kamp ,Tiny house ve birçok kullanım alanlarında kullanım sağlanır.Geniş hacmi ile ihtiyacınızı kusursuz karşılar.Güçlü soğutma kapasitesi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelecek.
Bizi Yakından Tanıyın!
Cool Life Cooling Systems'i İnceleyin!
Hemen İletişime Geçin!
Sizlerde İletişim Formunu Doldurup Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçebilirsiniz!
Cool Life /Cool Marine:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
10:53
Görüşmeyi Başlat