Bizi Yakından Tanıyın!
HAKKIMIZDA
Sizlerde Cool Life'ı Daha Yakından Tanımak İçin Kurumsal Yazımızı İnceleyebilirsiniz!
Bizi Yakından Tanıyın!
KURUMSAL

40 yıl boyunca Uzman Soğutma markası adı altında sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağladık.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına firmamızı kurumsallaştırdık ve yeni markalarımız olan "cool life" "cool marine" olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyor ve çalışıyoruz. "Bahane değil çözüm üretiyoruz." Uzman kadromuz sayesinde memnuniyetinize memnuniyet katacağımıza inanıyoruz. Sürekli kendimizi ve ürünlerimizi değiştirip sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz
Hayatınızı kolaylaştıracak kompresörlü oto buzdolabı ürünlerini sizlere sunuyoruz. Keyifli ve konforlu seyahat etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.12/24 V - 22 dereceye kadar soğutan buzdolaplarımızı araçlarınızın çakmaklıklarına takıp rahatça çalıştırabilirsiniz.40 yıldır müşterimiz için tekne, karavan ve araç buzdolabı üretimi ve satışı yapıyoruz.

  • Tekne buzdolabı
  • Araç buzdolabı
  • Tır buzdolabı
  • Karavan buzdolabı
  • Tiny House Buzdolabı

 

Vizyon
Firmamızın ulusal/uluslarası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren,sektörün öncülüğünü yapan,dünya çapında güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
Misyon
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,yurtiçi ve yurtdışında bayiler zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider üretici bir firma olmak aynı zamanda rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak.
Bizi Yakından Tanıyın!
Cool Life Cooling Systems'i İnceleyin!
Hemen İletişime Geçin!
Sizlerde İletişim Formunu Doldurup Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçebilirsiniz!
Cool Life /Cool Marine:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
07:55
Görüşmeyi Başlat